Insert Multimedia

sobota, 11 November 2017 21:39

Klaudia i Piotr

Ostatnimi czasy ściągnęło nas trochę na motoryzacyjne tematy, ale już wracamy na właściwe tory. 

środa, 08 November 2017 23:03

Mustang w akcji

Nie tak dawno, zarówno na naszej stronie jak i facebookowym fanpage'u, zachęcaliśmy do skorzystania z niesamowitej okazji jaką jest przejażdżka rasowym amerykańskim mustangiem i to w dniu swojego ślubu.

Któż z Nas nie posiada w swoich archiwach filmowych niezapomnianych chwil uwiecznionych na kasetach VHS ? Popularny niegdyś nośnik niestety odszedł w zapomnienie. Popularne magnetowidy czy odtwarzacze juz dawno odmówiły posłuszeństwa i jak tu przypomnieć sobie jak to było na popularnych imieninach u cioci lub znów poczuć atmosferę lat 80-tych z wakacji nad Bałtykiem obejrzeć swój własny ślub czy studniówkę.

środa, 01 November 2017 23:54

Warsaw Moto Show 2017

 

Jesień. Ostatni tydzień października. W niezbyt sprzyjających warunkach pogodowych do podwarszawskiego Nadarzyna zmierzają tysiące fanów czterech kółek aby podziwiać obiekty westchnień i najnowsze dzieła przemysłu motoryzacyjnego podczas największych w Europie wschodniej targów Warsaw Moto Show 2017.

niedziela, 22 October 2017 22:11

W rolach głównych: Paulina i Tomek

Kolejny projekt za nami. Wesele Pauliny i Tomka na długo pozostanie w naszej pamięci. Wspaniały kontakt z parą młodą, świetna atmosfera podczas pracy i co najważniejsze to ciągły uśmiech na twarzy Pauliny i chyba brak stresu. To wszystko przełożyło się na znakomitą współpracę i świetne efekty co można zobaczyć na zwiastunie. Bardzo niedoceniany miński park w swoich jesiennych barwach dodał wspaniałej kolorystyki do ujęć plenerowych.

wtorek, 17 October 2017 07:52

Mustang na Verva Street Racing 2017

W ubiegłą sobotę odbyła się kolejna edycja imprezy motoryzacyjnej Verva Street Racing 2017. W tym roku gospodarzem motoryzacyjnego show było miasto Płock. Tegoroczna edycja imprezy zasługuje na uwagę ze względu na wystawione samochochody pośród których znalazł się nasz Mustang. Zaskoczeniem dla nas było ogromne zainteresowanie samochodem. Oglądających było co niemiara, a selfikom z Mustangiem nie było końca. 

niedziela, 08 October 2017 16:55

Mustang GT 5.0

Posiadamy do wynajęcia dla Młodej Pary wspaniały samochód marki Ford Mustang w wersji GT 5.0. Niesamowita maszyna do powodowania podziwu i zachwytu pośród gości weselnych. Przejażdżka tym autem nie tylko niesamowicie uatrakcyjnia ten szczególny dzień jakim jest dzień ślubu, ale daje również mnóstwo radości. 420 amerykańskich koni mechanicznych gwarantuje niesamowite wrażenia podczas jazdy. Ryk potężnej V8-ki powoduje, że goście nie mogą wyjść z zachwytu.

piątek, 06 October 2017 15:20

Zwiastun filmu Ewy i Bartka

Mimo ostatnich deszczowych dni udało nam się wstrzelić w miarę pogodny, ale niestety wietrzny dzień aby zfilmować ujęcia do trailera filmu z wesela Ewy i Bartka. I dzięki ich wytrwałości, cierpliwości i chęci współpracy powstała taka oto produkcja.

środa, 13 September 2017 12:53

Belgijka

Taniec zwany "Belgijką" coraz częściej spotykany jest na weselach. Mimo pozornej prostoty wymaga dobrej znajomości kroków i wyczucia rytmu i nie zawsze udaje się go gościom weselnym dobrze zatańczyć. Jednak u Noemi i Marcina wyszło to wręcz perfekcyjnie - musieli wcześniej trenować :)

niedziela, 27 August 2017 22:50

Podziękowania dla rodziców

Ewa i Bartek podczas swojego wesela postanowili w nietuzinkowy sposób podziękować swoim rodzicom. Oprócz tradycyjnych kwiatów i skrzyneczek z prezentami pojawił się krótki filmik ukazujący za co najbardziej wdzięczni są swoim rodzicom.